Biz Kimiz?

1996 yılında kurulan ve büyük ölçekli kamu projelerine odaklanan BB Yapı, saygın kurumsal kimliği ve güçlü finansal yapısıyla; Türkiye'nin lider inşaat firmaları arasında yerini almaktadır.

BB Yapı, sahip olduğu uzman kadrosu ve güçlü iş ortakları sayesinde; alışveriş merkezi, hastane, eğitim binası, edüstriyel tesisler ve altyapı projelerinin yanı sıra bugün "yaşamı sanata dönüştüren", "insana saygılı", "çevreye duyarlı" yeni yaşam alanları inşa etmektedir.

İstanbul'un köklü yerleşim yerlerinde Bostancı'da ve Kozyatağı'nda toplam 4 ayrı projeye aynı anda imza atan BB Yapı, geleceğe gururla miras bırakacağımız konutlar inşa etme misyonuyla yoluna devam ediyor.

BB Yapı

BB Yapı

Misyonumuz

Müşteri şartnamelerine, yasa, mevzuat, yönetmelikler ve standartlara uyarak alt yapı ile üst yapı imalatlarını, kalite anlayışından ödün vermeden, ileri teknolojileri kullanarak, en hızlı ve en ekonomik şekilde teslim ederek, dayanıklılıklarını ekonomik ömürleri boyunca koruyacaklarını garanti ederek, müşteri memnuniyetini sürekli arttırır.

Nitelikli işler yaparak, yarattığı istihdamın yanı sıra, ülke ekonomisine önemli bir katkıda bulunur. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen iş politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı ve bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek ve güven duyulan bir grup olarak sürekliliğini sağlamak.

Vizyonumuz

Kalite ve güvenilir eserler oluşturarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak,

Temeli insana ve doğaya saygılı olmak,

Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yüksetmek,

Mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki büyük kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek,

Üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak…

BB Yapı